- Ankarada Tabelacı / Totem Kutu Harf Tabela 0542 286 50 80

totem

Ankarada Tabelacı / Totem Kutu Harf Tabela 0542 286 50 80

ankarada tabela,totem, kutuharf, dijital baskı, araç giydirme tasarım ve imalatı ile reklam sektöründe hizmetinizdeyiz. haftanın 7 günü ücretsiz keşif ve fiyat almak için 05422865080 i arayabilirsiniz

10 Aralık 2017 Pazar

araç giydirme, arac folyo kaplama, ankara

Araç kaplama, folyo ile aracın kaportasının kaplanmasıdır. Araç kaplama sayesinde hem aracınızı güneş ışığından korursunuz hem de daha ucuz bir değişiklik elde edersiniz. Tamamen zevke bağlı olarak aracınızı folyo ile kaplatabileceğiniz gibi, boyadaki hasarları da saklayabilirsiniz.

 Oto folyo kaplama ile birlikte araçların renkleri değiştirilebilmekte, farklı bir tarz yaratılabilmekte, var olan çizikler ya da darbeler kapatılabilmekte ve yine kişilerin isteklerine göre süslenebilmektedir. Oto folyo kaplama işlemlerinin yapımı sırasında özel makineler kullanıldığı gibi aynı zamanda deneyimli personellerin de bulunması gerekmektedir. Müşterinin istediği renk veya desendeki folyolar, aracın şekline göre biçimlendirilmektedir. Ardından özel yapıştırıcılar ve diğer aksamlar ile birlikte araca oto folyo kaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Blogger tarafından desteklenmektedir.

HARE REKLAM TABELA TOTEM ANKARA

TABELA UYGULAMALARIMIZDAN ÖRNEKLER

...

Bu Blogda Ara

LATEST POSTS

tabela,totem,kutuharf,tabelacı,

tabela,totem,kutuharf,tabelacı,

Kategori

Sponsor

TOTEM MODELLERİ

TOTEM MODELLERİ
ankara tabela,ankara tabelacı,tabela ankara