HARE REKLAM

Ankara cati, cati ankara, tabela ankara, tabelaci ankara, ankarada tabelaci

Çatı bir binanın üst kısmını örtmek üzere yapılır, böylelikle binanın içini yağmur suyunun oluşturabileceği hasarlara karşı korur. Ayrıca tüm diğer doğal hava koşullarından güneş, rüzgar, kar, soğuğa karşı binanın iç kısımlarını korur. Çatı sistemlerinde kullanılan başlıca malzemeler ahşap, kiremit, shingle dır. 

Son dönemde daha yenilikçi bir bakış açısı oluşturulmuş, çatı sistemleri hareketli hale getirilebilmiştir. Hareketli tavan sistemleri tente sistemleriyle çatı sistemlerinin ortak özelliklerini içeren bir yapıdadır.Aynı zamanda yağmur suyunu geçirmeme ve kısmi olarak kar yükü taşıyabilme özellikleri de göz önünde bulundurulursa normal çatı sistemlerinin hemen hemen tüm özelliklerini taşıyabilmektedir. Rüzgar dayanımları, çatı şekilleri ve ürün ebatlarına bağlı olmak üzere değişkendir fakat her halükarda şemsiye ve diğer tente sistemlerinden bu anlamda oldukça üstünlerdir.

Gerektiğinde bu eklentilerin yan cepheleri çok çeşitli cam sistemleriyle kapatılabilir ve mekan tamamen bir kapalı alana dönüştürülebilir.

Standart çatı modelleri mevcuttur fakat bunun haricinde bir proje mekanının özelliklerine göre çalışılmış ve oluşturulmuş projelere göre çatı şekilleri oluşturulur. Eğimli , düz ve oval şekilde müşterinin isteğine göre tasarlanır. Kullanılan kumaşlar genelde suyu ve ışığı geçirmeyen PVC bazlı kumaşlardır. 
Admin

I'm just a beginner blogger who tried to learn things related to coding which always appears in front of the eye


EmoticonEmoticon

Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Follow by Email

Katkıda bulunanlar

kutuharf, tabela, totem, cephe giydirme sistemleri 0542 286 50 80

cephe giydirme ve tabela sistemleri

Popüler Yayınlar